Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
ПН- ПТ 8:00 - 19:00 / Субота-Неділя вихідний
Львів, вулиця Манастирського, 9

 «Найбільш хвилюючим є свято, якого не знайти  в жодному календарі, яке проходить через душу кожної дитини і вчителя – День народження колективу. Сьогодні загальноосвітня школа «Первоцвіт»    святкує свої перші 25 років».

 До 4 жовтня 1996 року ми були частиною великого колективу ЗОШ № 96.

       Часи створення школи відбувалися одночасно з часами становлення незалежності  нашої держави. Це були важкі для України часи  в економічному, духовному та політичному плані: криза економіки спричинила закриття багатьох підприємств, дошкільні установи закривалися через відсутність дітей і неспроможність їх утримання. Багато приміщень, які не були задіяні, продавалися з аукціону . З метою збрегти  освітні приміщення було прийнято рішення відокремити початкову школу від СШ №96 МЖК-1 , яка працювала на той час у дві повні зміни.

          Так ми стали окремою загальноосвітньою школою під назвою «Первоцвіт».

      Директором новоствореної школи став Орест Рачкевич.

В нашу школу прийшло працювати  багато молодих учителів після закінчення педагогічних училищ. Школа стала для них другою рідною домівкою. Тут вони зростали разом зі своїми учнями: навчалися у вищих навчальних закладах, створювали власні сім’ї, народжували та виховували дітей. У цій школі ми пліч о пліч сумлінно і плідно працювали, добивалися успіхів, долали труднощі, але ніколи не опускали рук і сіяли в душі маленьких  хлопчиків і дівчаток розумне, добре і вічне.

    З 2021 року  школу очолює Христина Мельник. Разом ми продовжуємо  розбудовувати нашу рідну школу. Адже освітній процес – це невтомна праця кожного педагога.

          За 25 років спільної праці педагогічний колектив майже не змінився.

    На сьогоднішній день   – це 39 професійно успішних, відповідальних, демократичних, доброзичливих, позитивно налаштованих, дисциплінованих, сміливих, самодостатніх, професійних, відданих роботі та люблячих учнів   вчителів.

     З них: 24учителі – спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії. З них:

13 учителів – зі званням «Учитель методист»;       

 9 учителів – зі званням «Старший учитель»;

—-учителів – спеціалісти 1 кваліфікаційної категорії;

—–учителів – спеціалісти ІІ кваліфікаційної категорії;

—— – молоде покоління  учителів спеціалістів, які нещодавно прийшли працювати в нашу школу і успішно влилися у педагогічний колектив.

      Ми навчаємо дітей і вчимося самі:  проходимо курси підвищення кваліфікації, проводимо семінари, круглі столи, практикуми, майстер-класи, тренінги районного, обласного, міського та всеукраїнського рівнів.

 Педагоги нашої школи  результативно беруть участь у конкурсах «Вчитель року»,  «Успішний педагог»   та інших творчих  педагогічних конкурсах. 

У роботі з учнями використовуємо різні сучасні інноваційні технології, форми організації навчально-виховного процесу, методики розвивального та особистісно-орієнтованого навчання з метою   створення освітнього середовища, де формується творча, гармонійно розвинена, адаптована до умов сучасності особистість.

  • Ми дбаємо за збереження і зміцнення морального, фізичного, психічного здоров’я вихованців 
  • Ми беремо участь у вихованні  громадянина України, соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати  відповідальні рішення у різноманітних життєвих ситуаціях.
  • Залучаємо батьків до процесу прийняття рішень щодо якості освіти їх дітей та участі в житті  школи.