Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
ПН- ПТ 8:00 - 19:00 / Субота-Неділя вихідний
Львів, вулиця Манастирського, 9

Учні 1-В класу ознайомились із творчістю Марії Приймаченко. Надихнувшись побаченими картинами, створили свої картини, запозичивши елементи картин відомої художниці. Було дуже цікаво!

Учні 1-В класу на екскурсії ознайомились із архітектурою та історією центральної частини міста Лева, подорожуючи поїздом, було весело та пізнавально!

Read More

В нашій школі підійшла до завершення акція “Принеси книжку-допоможи ЗСУ”. Всі книги, які пожертвували учні нашої школи будуть передані волонтерам. Кошти, вилучені з продажу цих книг підуть на потреби ЗСУ. Книги будуть реалізовані через телеграм канал 👉🏻https://t.me/buy_book_help_army

Read More

4-В клас побував на екскурсії в с. Шегині, Мостиського району Львівської області. Діти завітали на державний кордон України з Польщею, побачили як працюють прикордонники. Побували у міні-пекарні “Еко татко”, де для них провели цікавий майстер-клас із виготовлення справжнього хліба. Наприкінці екскурсії, дітям вручили іменні сертифікати і духмяний хліб, який вони створили своїми руками.

Read More

Батьківський день у 1-В класі. Вироби з осіннього листя. Щиро дякуємо п. Оксані Шевців за цікаву ідею “перевтілення” осіннього листя,🍁🌿🍂 за подарований азартний дух змагань між дівчатками і хлопчиками, який не залишив нікого байдужим, а колективна праця показала чудовий результат🦉🦉.

Read More

Прихильність передбачає емоційну безпеку, яку потребує дитина. Властиво, що й формує майбутні патерни розвитку загалом. Сьогодні разом із Ольга Градова, у форматі психотерапевтичного воркшопу “Типи прихильності”, ми досліджували свою модель взаємодії зі світом. У довірливому і теплому колегіальному просторі з’являлися опорні фігури та приємні спогади з дитинства чи юності. З чутливістю та турботою про себе, аби бути наповненими до дітей

Read More